Letectví

Nákupem kterékoliv letecké služby se stáváte členem EnjoyFly Clubu s možností čerpání členských výhod úrovně BASE na jeden rok.

Specializovaný kurz pro překonání strachu z létání

Možnost vznést se do vzduchu a obdivovat svět z ptačí perspektivy je jeden z nejkrásnějších zážitků. První let je něco, co se každému z nás zapíše hluboko do paměti. Proto jsme pro Vás připravili tento program, který Váš zážitek posune na novou úroveň.

Zároveň jsme si dobře vědomi, že některým z nás strach nedovolí si tento požitek dopřát.

V našem specializovaném kurzu Vám pomůžeme tento strach krok po kroku překonat.

Relaxační programy, seznamovací a zážitkové lety

Podívejte se na svět z ptačí perspektivy se zkušenými piloty sami nebo s přáteli. 

Prožívejte své letecké zážitky znova a znova v leteckém videu nebo filmově zpracovaném 5 minutovém pořadu z Vašeho letu ve špičkové kvalitě.

Nabízíme zážitkové lety, seznamovací lety, exkurze na letišti, leteckou turistiku, virtuální létání a další způsoby, jak obdivovat zemi z ptačí perspektivy.

Letecký program pro firemní akce

Hledáte pro vaše zaměstnance či kolegy program s leteckou tematikou?

Dokážeme vám připravit program na míru, který podle Vašich preferencí může zahrnovat létání klubovými letadly, let ve virtuální realitě do nejkrásnějších světových lokací, profesionální foto a video dokumentace akce s reklamním potenciálem. Možná je také účast VIP osob i zajištění jiného společenského programu podle Vašich nejtajnějších přání.

Samostatné létání a pilotní výcvik v Aeroškole

Oslovil vás let klubovým letadlem natolik, že se toužíte posadit za knipl?

Dokážeme vás připravit na Vaše budoucí dobrodružství v oblacích. Nabízíme program pilotem na zkoušku, ve kterém si na vlastní kůži vyzkoušíte, jak Vám vše sedne.

Následně zajistíme školení teorie, pozemní přípravu včetně nácviku nouzových situací ve virtuální realitě a provedeme vás celou cestou až k získání pilotního průkazu.

Po úspěšném získání pilotního průkazu vám zapůjčíme klubové letadlo a poskytneme k němu i všechny doprovodné služby.

Pomyslnou třešničkou je možnost vyzkoušet si pod odborným dohledem také létání s drony značky SYMA, včetně FPV.

   Obchodní, makléřské a IT služby nejen pro snadné létání s vlastním letadlem

   Dokážeme vám nabídnout také zastoupení při jednání s výrobci ultralightů, vrtulníků a vírníků, zastoupení při řešení nákupu a prodeje letadla a právní zastoupení v případě řešení odpovědnostních nebo majetkových škod.

   Zajišťujeme také pojišťovací a investiční poradenství, pojištění letadla a odpovědnosti, vyřizování leteckých škod u pojistitelů, přípravu a realizace tendrů na nákupy a prodeje letadel.

   Zařídíme pro Vás i pronájem automobilů na letištích.