Pilotní výcvik

 

Balíček pilotem na zkoušku

Seznamovací let vás nadchl natolik, že se chcete stát pilotem? Pak určitě využijte náš program pilotem na zkoušku. Společně se zkušeným instruktorem vás seznámíme se všemi kroky, které na vás čekají při cestě stát se pilotem. Vše si vyzkoušíte si na vlastní kůži při zkušební výcvikové lekci.

Letecký výcvik s virtuální přípravou

Zkušební let ve vás zanechal příjemné zážitky, které chcete zažít znova? Máme pro vás připraven kompletní výcvik, ve kterém vás provedeme celou cestou až k úspěšnému získání pilotního průkazu. Jako jediní v této kategorii nabízíme podporu výcviku za použití moderních technologií virtuálního létání.

Kondiční létání

Již pilotní průkaz máte, ale cítíte se v některých aspektech nejistí? Chcete své pilotní dovednosti posunout na vyšší úroveň? Natrénovat pokročilejší prvky pilotáže? Nebo se jen zbavit pocitu nejistoty po delší pauze? Máme pro vás připraveny kondiční lety se zkušeným instruktorem.

Pronájem klubového letadla pro samostatné létání

Nabízíme pronájem klubového ultralehkého letadla Bristell za výhodných podmínek. Umíme zajistit také pronájmy větších strojů a jiných typů ultralehkých letadel.

Školení letecké teorie

Pro všechny zájemce organizujeme školení teorie. Nabízíme kompletní kurzy pro budoucí piloty ve výcviku, osvěžení znalostí pro piloty stávající, ale i pro veřejnost se zájmem o pochopení principů letectví.

Poradenské a organizační služby pro snadné získání pilotního průkazu

Zajistíme pro vás výcvik u nás, či v partnerských aeroškolách. V této oblasti nabízíme komplexní poradenskou činnost. Vysvětlíme vám, jak postupovat. Rádi vám také předáme své zkušenosti.

Pronájem učebny a hangáru pro vaše letadlo

Členům zajistíme pronájem hangárového místa pro jejich letadlo. Nabízíme také pronájem učebny v srdci Ostravy, s krásným výhledem na řeku. Učebna je plně vybavena multimediální technikou a dalšími věcmi potřebnými pro vaši akci.

Bezpilotní stroje a drony

Exkluzivně pro členy klubu nabízíme možnost létání s drony značky SYMA, včetně FPV modelu. Za odborné asistence si vyzkoušíte řízení dronu a dozvíte se vše potřebné, pokud toužíte si dron pořídit.