Pilotem na zkoušku

 

Začátek cesty budoucího pilota vždy zahrnuje důkladnou teoretickou přípravu. Zahrnuje také prohlídku u leteckého doktora, zkoušku obsluhy vysílačky a další nezbytné kroky. To je společné pro všechny kategorie létání – od větroňů až po dopravní letadla.

Chápeme, že to může být vstupní bariérou pro někoho, kdo ještě není pro výcvik pevně rozhodnut.

Proto nabízíme tento balíček, který vám umožní stát se pilotem ultralehkého letadla pouze na zkoušku.

Ultralehké létání je v současnosti nejpřístupnější cesta pro všechny, kteří touží létat rekreačně. Ultralehká letadla svými parametry často o dost překonávají větší letadla všeobecného letectví. Výhodné jsou jak pronájmy letadel, tak koupě vlastního i jeho následný provoz.

Pokud si ze zkušebního letu odnesete rozhodnutí výcvik absolvovat, tak vás můžeme rovnou zapsat do Aeroškoly.

Cena výcviku pilota ultralightu začíná na 91.000,-Kč (s DPH). V této ceně je zahrnut celý základní výcvik, včetně teoretické přípravy. Praktický výcvik v letadle probíhá podle osnovy UL3.

Na tuto kvalifikaci lze navázat rozšířením na kvalifikaci řízené lety.

Balíček pilotem na zkoušku obsahuje:

  • Seznámení s postupem a podmínkami k získání pilotní licence
  • Předletový briefing pilota
  • Prohlídka a kontrola letadla
  • 30 min let po dohodnuté trati s ukázkou řízení letadla za asistence instruktora
  • Poletový rozbor s diskuzí nad letovou dokumentací
  • Sebou si odnesete, kromě zážitku nebo rozhodnutí zahájit výcvik pro získání pilotní licence, foto s pilotem, letecké video se záznamem letu nebo na záznam letu ve filmovém zpracování.

Cena za osobu

  • pro členy Enjoy Fly Club – od 3190,-Kč (bez DPH)
  • pro nečleny – od 3850,-Kč (bez DPH)*

*roční členství v klubu s řadou dalších výhod již 468,-Kč/rok

Balíček pilot na zkoušku je poskytován také pro firmy a společnosti, s možností odpočtu DPH a slevou 10% pro počet pět a více účastníků v jeden letový den.

Specifikace programu, jeho zajištění a doprovodných služeb je organizována kromě leteckého instruktora osobním projektovým manažerem.

Vhodné jako dobrodružný teambuilding.

Balíček pilotem na zkoušku pro zájemce o bezmotorové létání rádi na vyžádání zajistíme a připravíme ve spolupráci s aeroklubem v dostupné vzdálenosti od vašeho bydliště nebo sídla firmy, bez navýšení poskytnuté ceny aeroklubu a za asistence pilota – asistenta našeho klubu.