Zážitkové plavby

Poznejte nádheru rekreační lodní plavby za sdílené ceny v přátelském kolektivu.

  • Námořní jachting
  • Vnitrozemská plavba
  • Kurzy pro získání plavebních průkazů
  • Firemní a rodinné plavby s kapitánem

Představujeme koncept realizace zážitkových plaveb určených pro členy klubu, nečleny, skupiny přátel nebo firemní týmy.

Pronajmylodi.cz – Holidays Yacht je přední zprostředkovatel pronájmů lodí v ČR s 15 let trvající činností zaměřenou na pronájmy lodí a velmi přátelským vztahem ke klientům, také vzhledem k osobním aktivitám představitelů v námořním jachtingu.

Holidays Yacht je generálním partnerem Enjoy Fly Clubu, podílí se na sponzoringu našeho klubu a hlavně jsou služby pro členy klubu* poskytovány za velmi výhodných podmínek – zahrnutím mimořádných služeb související s pronájmem lodí a především 10% slevou poskytovanou nad rámec finální výhodné ceny charterového pronajímatele pro členy klubu.

*roční členství v klubu s řadou výhod již 468,-Kč/rok (vč. DPH)

Jak to funguje?

Holidays Yacht je nový koncept zajištění dovolené na moři.

Jelikož jsem si vědom, že každý klient má své vlastní představy o ideálním charteru lodě a svém pobytu vodě, zajišťují veškeré služby s individuálním přístupem ke každému zájemci o pronájem. Díky tomu pak garantujeme v každém okamžiku nejvýhodnější cenu a aktuálnost doporučených nabídek a také velmi širokou nabídku plachetnic, katamaránů, motorových lodí, luxusních jachet a obytných lodí ve všech světových lokalitách. Nespornou výhodou pronájmů lodí na míru je zvýhodnění finálních cen oproti nákladným on-line kalkulátorům.

Hlavní myšlenkou osobní realizace této služby je jak otevření možností charterů začínajícím jachtařům, tak i poskytování profesionálních služeb ostříleným mořským vlkům za velmi příznivé ceny.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti námořního jachtingu je založeno doporučení pronájmu lodi pouze na spolupráci s osvědčenými společnostmi, které charterové lodě vždy přímo vlastní a mohou zajišťovat maximální servis v místě pronájmu. Většinu lodí pro Vás osobně prověřuji se snahou o neustálý přehled o jejich aktuálním stavu a kvalitě.

Realizace bezproblémového pronájmu lodě a spokojenost celé posádky samozřejmě nekončí zprostředkováním pronájmu, ale individuální podpora probíhá během celého pronájmu, před jeho zahájením i ukončením.

www.pronajmylodi.cz

Informace, poradenská a organizační činnost, realizace pronájmu lodi získáte na tomto kontaktu nebo poptávkovým formulářem níže:

Ing. David Malík, e-mail: info@pronajmylodi.cz