Klub

Jsme přátelé, kteří se společně věnují rekreačnímu letectví, námořnímu jachtingu a aktivitám společenského i sportovního charakteru. 

Samozřejmě v pohodovém kolektivu s lidmi na stejné emoční vlně, a to bez ohledu na jakékoliv jiné názory a přesvědčení.

Nalezli jsme podobně smýšlející lidi i mezi klienty, partnery a zaměstnanci Sillet Group a hlavně pochopení a podporu manažerského vedení tohoto kapitálového spojence.

Zároveň jsme společnými diskuzemi dospěli k závěru, že i dnes lze nalézt slušnou ekonomickou úroveň, přijatelnou pro členy, k provozování i finančně náročných koníčků.

Ptáte se jak?

Zapojením do naší relaxační aktivity sdílením nákladů, nalezení kapitálového partnera pro záštitu činnosti, alternativní obchodní využití našich možností a souběžného poskytnutí stejně nadšeným lidem skupinově dělené financování vlastních nebo společných aktivit.

Odsud už to byl jen krůček k založení EnjoyFly Clubu.

Klubu, kde členství je dobrovolné, překvapivé a přátelské, výhodné, se sdílenými cenami, systémem poskytovatelů slev na služby a produkty pro členy, finanční a slevovou podporou partnerů, generálním marketingem podporovatelů, finančními granty na klubovou činnost ze všech struktur, sponzoringu s transparentními klubovými finance.

Registračně a organizačně na statutární základně Sillet IT services s.r.o., v organizační holdingové struktuře Sillet Group.

Těšíme na společné klubové zážitky. ENJOY!!!

Zakladatelé klubu Vojtěch Kotík a Petr Malík.