Pilotní výcvik

 

Balíček pilotem na zkoušku

Seznamovací let vás nadchl natolik, že se chcete stát pilotem? Pak určitě využijte náš program pilotem na zkoušku. Společně se zkušeným instruktorem vás seznámíme se všemi kroky, které na vás čekají při cestě stát se pilotem. Vše si vyzkoušíte si na vlastní kůži při zkušební výcvikové lekci.

Základní letecký výcvik

Zkušební let ve vás zanechal příjemné zážitky, které chcete zažít znova? Máme pro vás připraven kompletní výcvik, ve kterém vás provedeme celou cestou až k úspěšnému získání pilotního průkazu. Jako jediní nabízíme také unikátní videotéku svých letů, ze kterých se můžeme učit z našich úspěchů, ale i chyb.

Kondiční létání

Již pilotní průkaz máte, ale cítíte se v některých aspektech nejistí? Chcete své pilotní dovednosti posunout na vyšší úroveň? Natrénovat pokročilejší prvky pilotáže? Nebo se jen zbavit pocitu nejistoty po delší pauze? Máme pro vás připraveny kondiční lety se zkušeným instruktorem.

Školení letecké teorie

Pro všechny zájemce organizujeme školení teorie. Nabízíme kompletní kurzy pro budoucí piloty ve výcviku, osvěžení znalostí pro piloty stávající, ale i pro veřejnost se zájmem o pochopení principů letectví.

Bezpilotní stroje a drony

Exkluzivně pro členy klubu nabízíme možnost létání s drony značky SYMA, včetně FPV modelu. Za odborné asistence si vyzkoušíte řízení dronu a dozvíte se vše potřebné, pokud toužíte si dron pořídit.